Niedrogie skuteczne gadżety – przypinki reklamowe

Niezwykłe gadżety reklamowe, jakimi zdecydowanie są przypinki, spotkać możemy również pod wieloma innymi nazwami, z których najpopularniejsze są pinsy, badziki oraz butony. Raczej nie trzeba nikomu mówić czym one są. Lepiej skupić się na roli, jaką mogą pełnić te przypinane do ubrania okrągłe przypinki metalowe z praktycznie dowolną możliwą treścią oraz grafiką. Współczesne możliwości druku powodują, że na niewielkiej przypince wszystko będzie czytelne.

Przypinki to więc tani i naprawdę dosyć skuteczny gadżet reklamowy, na który opłaca się stawiać. Tradycyjna przypinka to oczywiście kształt koła, ale produkowane są także przypinki o wielu innych ciekawych kształtach. Podstawowym zapięciem dla przypinki jest agrafka, jednak stosowane są też motylki, żabki czy magnesy.

Nadruki zamieszczane na przypinkach reklamowych zależą przede wszystkim od pomysłów i kreatywności, jaką odznacza się dział marketingu w firmie. Kolorystyka najczęściej nawiązuje do barw charakterystycznych dla reklamującej się firmy. Można nadrukować dowolny obraz czy zdjęcie, ale też wpleść slogan reklamowy czy hasło promocyjne dla reklamowanej usługi, bądź produktu.

Akcje promocyjne skupiające się rozdawaniu tych popularnych gadżetów, a zarazem nośników reklamy są zazwyczaj owocne i dobrze odbierane. Osoby obdarowane wykorzystają przypinki jako ozdoby do swojego plecaka, kurtki, t-shirtu czy torby, a firma skorzysta w ten sposób na rosnącym zasięgu reklamy. Wiadomo, że zdecydowanie najlepszą grupą docelową takiej akcji promocyjnej jest młodzież i raczej nie ma szans, by sprawdziła się ona wśród emerytów, więc rozważmy to w kontekście tego do jakiej grupy odbiorców celujemy z reklamą.

Przypinki na zamówienie w bardzo rozsądnej cenie, z szybkim terminem wykonania oraz w świetnej jakości wykona dla nas ten producent – Buttonfly – jego pełną ofertę znajdziecie na stronie firmowej.