Gra pełna emocji

Wszyscy mamy dość przedłużającego się lockdownu i przymusowego zamknięcia w czterech ścianach. A co, gdyby tę formułę przekuć w zabawę? Coraz większą popularność zdobywa rozrywka w postaci gry escape room. Jeśli pod wpływem seriali detektywistycznych lub opowieści Agathy Christie poczułeś, że masz w sobie żyłkę poszukiwacza wyzwań, to escape room będzie idealnym sprawdzianem dla twoich zdolności analitycznych.

Pokój zagadek, w którym wraz ze swoimi współgraczami zostaniesz zamknięty na określony czas (mniej więcej będzie to godzina), postawi przed tobą zadanie rozwiązania łamigłówek, dzięki którym szybciej będziesz mógł wydostać się z potrzasku. Oczywiście escape room to gra przeznaczona przede wszystkim dla większej liczby osób (średnio 5-10 osób), dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, byś do wyzwania zaprosił swoich znajomych czy członków rodziny.

Dreszczyk emocji towarzyszący tej grze, i zamknięciu w tajemniczym pokoju zagadek, powoduje fakt, że wszystkim zagadkom musisz sprostać w ściśle określonym czasie, a zgrany zespół ma większe szanse na szybkie uporanie się z łamigłówkami. Czas płynie nieubłagalnie! Zdążycie otworzyć pokój zagadek na czas? Sprawdź koniecznie ten escape room – http://www.lostroom.pl/ – mieści się w centrum Krakowa i jest warty uwagi.

Co ważne, samemu możesz zdecydować, jakiego charakteru ma nabrać cała rozgrywka. Escape room oferuje pokoje tematyczne, które pozwalają na całkiem szeroki wachlarz możliwości. Czy to znana gra komputerowa, a może wątek z ulubionego serialu bądź filmu grozy – każdy element włączany przez prowadzących do pokoju zagadek, wzbogaca aranżację pomieszczenia, tak byś lepiej mógł wczuć się w rolę detektywa i poszukiwacza przygód.