Dom pod klucz – rozwiązanie szybkie i wygodne

Marzysz o własnym domu, ale nie chcesz angażować się w proces budowy i wykańczania wnętrz? A może nie masz po prostu czasu na uczestniczenie w procesie podejmowania licznych decyzji? Budowa domów pod klucz może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Przyjrzyjmy się z czym wiąże się takie rozwiązanie i dla kogo będzie to idealna opcja. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania bądź domu, na pewno spotkały się z nieruchomościami w stanie surowym lub deweloperskim. Wciąż niewiele osób jednak wie, że jest jeszcze inna opcja, mianowicie zakup domu z wykończeniem pod klucz.

Firma deweloperska oprócz podstawowych prac budowlanych, zapewnia wtedy także dodatkowe usługi. Elewacje budynku, położenie podłóg, montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, okien, mebli oraz urządzeń sanitarnych w kuchni i łazience – to wszystko możemy powierzyć profesjonalistom. Oczywiście, przed przystąpieniem do prac, wszystko jest pisemnie ustalane, aby uniknąć nieporozumień. W rezultacie, wraz z przekazaniem kluczy, dom jest gotowy do zamieszkania.

Reklama: elewacje Kraków – firma budowlana LitBud

Co zyskasz dzięki wybraniu opcji domu pod klucz?

Przede wszystkim czas. Nie będziesz musiał spędzać wielu godzin na podejmowaniu wyboru, jakie płytki wybrać do kuchni, a jakie do łazienki. Nie będzie Ci spędzać snu z powiek decyzja jakie wybrać drzwi. Wszystkim tym zajmie się firma deweloperska. Ponadto, kupując dom w stanie deweloperskim, wiele osób całkowicie angażuje się w proces urządzania, przypłacając to własnych zdrowiem. Oprócz dokonywania wyborów, trzeba przecież przypilnować podwykonawców, a potem po wszystkim posprzątać.

Podsumowując, opcja budowy domu pod klucz jest idealna dla osób, które mogą przeznaczyć nieco większe środki na firmę deweloperską, ale w zamian oczekują, że nie będą musieli być zaangażowani w większość kwestii związanych z realizacją projektu.